هتل ماتیات آنتالیا

هتل ماتیات آنتالیا

هتل ماتیات آنتالیادر منطقه کمر آنتالیا واقع شده است. پذیرش این هتل به صورت شبانه روزی می باشد. هتل امتیات دارای 140اتاق می باشد. از امکانات رفاهی این هتل می توان لاندری، صندوق امانات، استخر کودکان، دارت،کافی شاپ، ساحل اختصاصی ،کتابخاته ،اتاق ماساژو ... رانام برد.

هتل بلو همیل آنتالیا

این هتل جزو هتل های چهار ستاره آنتالیا به شمار می رود که در منطقه کمر واقع شده است . این هتل همچنین یکی از هتل های لوکس آنتالیا به شمار می رود که بسیاری از گردشگران تور آنتالیا این مکان را برای اقامت خود انتخاب می کنند .

هتل بلو همیل آنتالیا

امکانات این هتل شامل  : رستوران و بار , سالن بدنسازی , سونا و جکوزی , سالن ماساژ , سالن کنفرانس , استخر روباز و پوشیده , صرافی , لاندری , فروشگاه و ... می باشد و همچنین این هتل دارای اتاق های استاندارد و اتاق خانواده نیز می باشد و اتاق های هتل دارای : تلویزیون ، ماهواره ، تلفن ، مینی بار , حمام , صندوق امانات , سیستم تهویه مطبوع , روم سرویس 24 ساعته , گاو صندوق و ... می باشد .

هتل بلو همیل آنتالیا

هتل بست وسترن خان آنتالیا

هتل چهار ستاره بست وسترن خان، در مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است.این هتل امکاناتی نظیر استخر روباز و اتاقهای بزرگ بالکن دار و رو به دریا  دارد. دسترسی به اینترنت و پارکینگ رایگان در دسترس مسافران است.اتاقها دارای سیستم تهویه مطبوع،تلویزیون ماهواره ای و حمام شخصی با لوازم ،چشم انداز دریای مدیترانه و رشته کوهها است.رستوران فالز صبحانه و خوراک های ترکی در تمام روز ازمسافران پذیرایی میکند. تریای هتل دارای چشم انداز تماشایی شهر و دریا است.میهمانان میتوانند درسونا و حمام سنتی ترکی استراحت کنند. باشگاه بدنسازی سیلیون سنتر،  دارای دستگاههای ورزشی متنوع برای میهمانان است. و همچنین خدمات ماساژ دارد.این هتل ترانسفر رایگان به ساحل کنیالتی را در اختیار مسافران قرار داده است .مسافران می توانند در مدت 10 دقیقه به فرودگاه آنتالیا برسند.

هتل توریست اند ریزورت کاپپادسیا آنتالیا

هتل توریست اند ریزورت کایپادسیا آنتالیا

این هتل زیبا ،راحتی، زیبایی و میهمان نوازی را به مسافران خود ارائه میدهد. دسترسی به مکانهای توریستی از این هتل بسیار آسان است.امکانات رفاهی هتل شامل حمام ترکی و بخار ، استخر روباز ، سونا ،حمام ترکی ،ماساژ ،مرکز سلامت و آبگرم می باشد.و دارای  زمین بازی مخصوص کودکان است.همچنین دارای اتاقهای بازی کامپیوتری است.يک صرافي در این هتل وجود دارد.دارای اتاق جلسه بسیار مجهز می باشد.در باغ هتل میتوانید به استراحت بپردازید.دارای برنامه گردشی است.مسافران می توانند در ورزش های تفریحی نظير اسب سواري و پينگ پنگ،شرکت کنند.این هتل نیز به مسافران دوچرخه اجاره ميدهد.

هتل بلیم های کلاس آنتالیا

 هتل بلیم های کلاس آنتالیا

هتل بلیم های کلاس رو به سواحل تماشایی آنتالیا بوده و امکاناتی نظیر استخرهای روباز و سرپوشیده،اینترنت رایگان و مرکز آب گرم به مسافران ارائه میدهد. تمام اتاقهای زیبای هتل به گیرنده ماهواره، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ال سی دی،مینی بار، تراس و مناظر زیبای دریای مدیترانه مجهز میباشند.همه مسافران می توانند در، سونا، ماساژ درمانی و مرکز آب گرم استراحت کنند . از دیگر تجهیزات این هتل میتوان به یک جکوزی و ورزشگاه اشاره کرد.این هتل از دروازه باستانی هادریان ده دقیقه با ماشین و از فرودگاه آنتالیا ده کیلومتر فاصله دارد. تریای کنار استخر و تریای ایوان، نوشیدنی ارائه می کنند. رستوران این هتل ،خوراکهای بین المللی و محلی را سرو میکند. پارکینگ رایگان در اختیار مسافرین قرار می گیرد.