هتل کران پلازا آنتالیا

هتل کران پلازا آنتالیا


هتل پنج ستاره و مجلل کران پلازا ، در محیطی جذاب در سواحل شهر آنتالیا واقع شده و روبه منظره تماشایی دریای مدیترانه است.
اتاق های هتل بسیارمجهز و زیبا است.رستورانهای این هتل انواع غذاهای بین المللی و ترکی ارائه می دهند.
پرسنل این هتل از مسافران با آداب و رسوم کشورشان به گرمی استقبال میکنند و به میهمانان در راهنمایی کردن سفرهای تفریحی کمک میکنند.

هتل هیل ساید سو آنتالیا

هتل هیل ساید سو آنتالیا

هتل زیبای هیل ساید سو در کنار سواحل کنیالتی قرار دارد و شامل امکانات رفاهی مانند تلویزیون، استخرهای روباز و سرپوشیده، اینترنت رایگان،دارای شش رستوران و چهار تریا می باشد.تمام اتاقهای دارای نورپردازی شاد ،بالکن اختصاصی،طراحی داخلی نشاط آور وروشن،مبل راحتی و ماکسی بار (مینی بار بزرگ)باصد نوع خوراک متنوع است.هتل شامل تفریحاتی مانند زمینهای تنیس،پارک آبی و اسکواش است. و همچنین دارای سونا، مرکز مجهز آب گرم ، حمام ترکی، اتاقهای ماساژ، مرکز خرید و آرایشگاه در هتل است.رستوران هتل شامل غذاهای متنوع  ژاپنی، مدیترانه ای و بین المللی است.بعلاوه مسافران می توانند ازخوردنی و نوشیدنی و از تریای رستوران و تریای کنار استخر، استفاده کنند.هتل با فاصله 1.5 کیلومتر از مرکز شهر و 15 دقیقه با ماشین از فرودگاه  آنتالیا فاصله دارد.

هتل کلوب سرا آنتالیا

هتل کلوب سرا آنتالیا


هتل باشگاه "سرا"، چند قدم با ساحل لارا فاصله دارد و در شهر آنتالیا قرار گرفته است.از خصوصیات این هتل میتوان به مرکز زیبایی اندام،استخر آب گرم ،اتاق های مجلل و چندین استخر اشاره کرد.
همه ی اتاق های این هتل، مجهز به سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون ماهواره ای بوده و به سبک کاخ های باشکوه عثمانی طراحی شده است.مسافران از خدمات زیبایی بدن و صورت و حمام ترکی هتل استفاده می کنند.این هتل دارای باشگاه تناسب اندام با تجهیزات مدرن و مربیان خصوصی میباشد. بچه ها میتوانند از امکانات تفریحی هیجان انگیز بهره ببرند باشگاه کودکان نیز با ارائه محیطی ایمن و با انواع بازی و کارتونهای جذاب بچه هارا سرگرم و شاد میکند.
رستوران سرا با تنوع غذاهای بین المللی و ترکی از میهمانان عزیز پذیرایی میکند و همزمان میهمانان میتوانند از سواحل دیدنی و نیلگون ترکیه لذت ببرید. فاصله هتل تا فرودگاه تنها به مدت 15 دقیقه با ماشین است.

هتل لیماک لارا دی لاکس آنتالیا

هتل لیماک لارا دی لاکس آنتالیا

هتل لیماک لارا دی لاکس با خدمات رفاهی عالی پذیرای میهمانان زیادی ميباشد. این هتل در بهترین موقعیت جغرافیایی قرار دارد.کارکنان این هتل با دقت زیاد آماده خدمت رسانی به میهمانان عزیز میباشند.امکانات رفاهی هتل نظیر ساحل اختصاصی و ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا جلوگيري ميکند. اين هتل دارای فروشگاههای متعدد می باشد.

هتل کالیستا آنتالیا

هتل کالیستا آنتالیا

این هتل یکی از زیباترین مراکز آبی تفریحی ترکیه و دنيا بوده و در بين درختان سرو و دريا واقع گرديده است توسط شرکت اوزکار در سال  2005 در زمینی به مساحت صدو بیست هزار متر مربع ساخته شد. درساخت  این هتل کیفیت بر قیمت ترجیح داده شده است این هتل داراي اسكله بزرگ و يك اسكله اختصاصي و ساحل اختصاصي مي باشد. این هتل دارای پانصدو دو اتاق استاندارد، یک اتاق لوکس بزرگ ، هجده سوئیت و شصت و سه اتاق خانوادگی می باشد که تمام اتاق ها رو به دریا و فضای سبز می باشند. این هتل در فاصله 37 کیلومتری آنتالیا و 27 کیلومتری فرودگاه و در منطقه بلک قرار دارد.

زیر مجموعه ها

هتلهای پنج ستاره آنتالیا

بهترین هتلهای پنج ستاره آنتالیا,ارزانترین هتلهای پنج ستاره آنتالیا,معروفترین هتلهای پنج ستاره آنتالیا,معرفی هتلهای پنج ستاره آنتالیا

بهترین هتلهای پنج ستاره آنتالیا,ارزانترین هتلهای پنج ستاره آنتالیا,معروفترین هتلهای پنج ستاره آنتالیا,معرفی هتلهای پنج ستاره آنتالیا

هتلهای چهار ستاره آنتالیا

معروفترین هتلهای چهارستاره آنتالیا,ارزانترین هتلهای چهارستاره آنتالیا,بهترین هتلهای چهار ستاره آنتالیا

معروفترین هتلهای چهارستاره آنتالیا,ارزانترین هتلهای چهارستاره آنتالیا,بهترین هتلهای چهار ستاره آنتالیا

 

هتلهای سه ستاره آنتالیا

بهترین هتلهای سه ستاره آنتالیا,ارزانترین هتلهای سه ستاره آنتالیا,هتلهای ارزان سه ستاره آنتالیا,معروفترین هتلهای سه ستاره آنتالیا,خوبترین هتلهای سه ستاره آنتالیا,قیمت هتلهای سه ستاره آنتالیا,نرخ هتلهای سه ستاره آنتالیا

معرفی هتلهای 3 ستاره آنتالیا,ارزانترین هتلهای 3 ستاره آنتالیا,هتلهای سه ستاره آنتالیا,هتلهای ارزان سه ستاره آنتالیا,معروفترین هتلهای سه ستاره آنتالیا,خوبترین هتلهای سه ستاره آنتالیا,قیمت هتلهای سه ستاره آنتالیا,نرخ هتلهای سه ستاره آنتالیا