مراکز خرید آنتالیا

 

مرکز خرید Migros

یکی از مراکز مهم خرید در آنتالیا فروشگاه میگروس  است که مجموعه ای از فروشگاههای معروف داخلی وخارجی میباشد. يكي از فروشگاههاي زنجيره اي بين المللي سوئيسي میباشد كه در تركيه بخوبي فعاليت دارد . اين مجموعه دارای 470 فروشگاه در تركيه است، و مكاني براي برندهاي معروف و بين المللي، محصولات كامپيوتري، عطرجات، كفش و لباس و بسياري از محصولات ديگر.

مرکز خرید میگروس

 


 

فروشگاه Terra city

اين فروشگاه كه يكي از بزرگترین و بهترین فروشگاههاي تركيه میباشد كه به جدیدا در آنتاليا واقع در منطقه لارا تآسيس شده و در آن برند هاي معروف دنيا وجود دارد كه گردشگران میتوانند از خريد خود در این فروشگاه لذت ببرند و خريدي به پرخاطره را در اين مركز تجاري تجربه كنند.  اين ساختمان 4 طبقه میباشد و دارای معماري مدرن است . در واحد A9 ساختمان سينما و مركز سرگرمي كودكان وجود دارد و در طبقه همكف و واحد B2 رستوران و كافي شاپ قرار گرفته است .

فروشگاه ترا سیتی

 


 بازار آنتالیا

این بازار سر پوشیده است و دارای محصولات متعددی مانند انواع جواهر آلات ،خوراک های ترکی ،صنایع دستی ،سوغاتی های ویژه ترکیه مانند حلوا ، شیره کاج، باقلوا ، چای سیب ، ادویه جات و غیره  است. به علاوه بسیاری از فروشگاه های لباس و کفش  از قبیل کالاهای چرمی ترکیه در این بازار وجود دارد.در این بازار کفش ها و لباسهای دست دوز با کیفیتی عالی تولید می شود.

 


مکانهای معروف خرید در آنتالیا

مراکز خرید در آنتالیا در سه بخش این شهر قرار گرفته است، اولین مرکز خرید شهر آنتالیا در خیابانهای گولوک است که لباسهایی با قیمت مناسب میتوانید بخرید،دیگر مارک های معروف ترکی آتاتورک و ایشیک لار در این دو خیابان  هستند. اما آنتالیا دو مرکز خرید محبوب و بزرگ دارد  که  یکی از این مراکز خرید با نام میکروس در ابتدای منطقه کنیالتی در غرب آنتالیا قرار دارد، در آن صدو ده مغازه که همه آنها برندهای پوشاک معروف غیر ترک هستن و دومین مرکز خرید با نام  دپو است که در جاده فرودگاه واقع شده است.